< Späť

Typy KonštrukciiBezfalcové Dvere Drzwi bezprzylgowe charakteryzują się prostą formą. Skrzydło drzwiowe licuje się z ościeżnicą, tworząc jedną płaszczyznę.
Obrzeże ABS
Falcové dvere
Posuvné dvere
Dvojkrídlové dvere
RC 2
Rám Soft Konštrukcia krídla je rám vyrobený s vysokéj kvality lepenej drevenej lišty. Týmto technologickým riešením získava výrobok väčšiu odolnosť, stabilnosť a konštrukčne vydrží. Dodatočne hrany hrany krídla sú zaguľatené , spojenie folií je vo falci.
Rám Soft Drevo
Soft Hrany krídla sú zaguľatené. Moderná technológia vyrobenia zväčšia estetiku a komfort použivania krídla.
Rám Konštrukcia krídla je vyrobená z preglejky drevenej alebo MDF. Týmko vyrobením získava krídlo väčšiu stabilnosť.
Fóliované Krídla opláštené panelom HDF fóliovaným fóliou podobnou drevu. Priestor vo falci je olepený fóliou vo farbe krídla.
Lakované Krídla opláštené z oboch strán lakovanou doskou HDF. Priestor vo falci je olepený fóliou vo farbe krídla.
Ploché Povrch - plochá lakovaná doska HDF, v zaležitosti od modelu olepená fóliou alebo lakovaná.
Lisované Konštrukcia - dreveny rám vyplnený voštinovou výplňou. Celok opláštený z oboch strán lisovanou doskou s fakturou dreva. Lakované ekologickými transparentnými lakmi.
Zosilnené Konštrukcia - dreveny rám alebo MDF vyplnený drevotrieskou. Celok opláštený v zaležitosti od modelu plochou lakovanou doskou bud fóliou o zvyšenej odolnosti voci oderu a a vlhkosti. Cez obojstranne zosilnenú konštrukciu hliníkovým plechom krídlo získava väčšiu odolnosť na nevhodnejšie exploatačné podmienky.
Technické protipožiarné dvere Technické dvere sú určené na použitie ako vchodové exteriérové dvere v bytových priestoroch. Predstavujeme vám dve verzie o špecjálnych parametrov - protipožiarnej odolnosti EI230 (odolnosť proti rozšíreniu ohňa po dobu 30 minút), dymotestnosť Sa/Sm (ako bariéra protí prenikaniu dym) aj nepriezvučnosti Rw=32dB. Kridla sú ponukané ako komplet s drevenou zárubňou. Krídla F1 sú taktiež určené do normovaných kovových protipožiarných zárubní.
Akustické dverePublikacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i ma charakter jedynie informacyjny. Producent zastrzega sobie prawo do zmian.