< Späť

Typy KonštrukciiBezfalcové Dvere Drzwi bezprzylgowe charakteryzują się prostą formą. Skrzydło drzwiowe licuje się z ościeżnicą, tworząc jedną płaszczyznę.
Obrzeże ABS
Falcové dvere
Posuvné dvere
Dvojkrídlové dvere
RC 2
Rám Soft Konštrukcia krídla je rám vyrobený s vysokéj kvality lepenej drevenej lišty. Týmto technologickým riešením získava výrobok väčšiu odolnosť, stabilnosť a konštrukčne vydrží. Dodatočne hrany hrany krídla sú zaguľatené , spojenie folií je vo falci.
Soft Hrany krídla sú zaguľatené. Moderná technológia vyrobenia zväčšia estetiku a komfort použivania krídla.
Rám Konštrukcia krídla je vyrobená z preglejky drevenej alebo MDF. Týmko vyrobením získava krídlo väčšiu stabilnosť.
Fóliované Krídla opláštené panelom HDF fóliovaným fóliou podobnou drevu. Priestor vo falci je olepený fóliou vo farbe krídla.
Ploché Povrch - plochá lakovaná doska HDF, v zaležitosti od modelu olepená fóliou alebo lakovaná.
Lisované Konštrukcia - dreveny rám vyplnený voštinovou výplňou. Celok opláštený z oboch strán lisovanou doskou s fakturou dreva. Lakované ekologickými transparentnými lakmi.
Zosilnené Konštrukcia - dreveny rám alebo MDF vyplnený drevotrieskou. Celok opláštený v zaležitosti od modelu plochou lakovanou doskou bud fóliou o zvyšenej odolnosti voci oderu a a vlhkosti. Cez obojstranne zosilnenú konštrukciu hliníkovým plechom krídlo získava väčšiu odolnosť na nevhodnejšie exploatačné podmienky.
Technické protipožiarné dvere Technické dvere sú určené na použitie ako vchodové exteriérové dvere v bytových priestoroch. Predstavujeme vám dve verzie o špecjálnych parametrov - protipožiarnej odolnosti EI230 (odolnosť proti rozšíreniu ohňa po dobu 30 minút), dymotestnosť Sa/Sm (ako bariéra protí prenikaniu dym) aj nepriezvučnosti Rw=32dB. Kridla sú ponukané ako komplet s drevenou zárubňou. Krídla F1 sú taktiež určené do normovaných kovových protipožiarných zárubní.
Akustické dvere