< Späť

Typy Povrchov

Základná trieda povrchov dverí Centurion-R. Technólogia výroby povrchov zaručuje farebné a vzorové opakovanie štruktúry dreva. Optimálna kvalita výrobku v atraktívnej cene. Povrchy triedy BASIC sú dostupné pre dvere Boston, Boston BW, Etna, York, Manhattan, Montana, Vesto, Sofia.
Povrchy dverí Centurion-R dlhoročne používané v bytoch. Technlógia výroby fólií zaručuje presné vzory štruktúry dreva a ich farebné opakovanie. Dvere vyrobené v tejto fólii sú odolné na škrabance a blednutie. Dostupné pre dvere DENVER, MODESTO, OSLO, VIGO, RENO, VILA, ETNA, KOBE, SAPPORO, MONTANA, OSAKA MIRAŻ, OSAKA, SOFIA, MONACO, VILA SOFT, OSLO SOFT, RENO SOFT, ETNA SOFT, DENVER SOFT, HAGA, BERGEN SOFT.
Trieda povrchov CENTURION- R o najvyšších parametroch na odolnosť voči vonkajších činiteľov. Fólia CPL je najtvrdšou umelou fóliou s vysokovou odolnosťou voči oderu a mechanickému poškodeniu. Nemusí byť konzervovaná. využívanie povrchu triedy Extreme zaručuje plynulé opakovanie vzoru a farby. Najvhodnejšie použite dverí je v priestoroch, kde sú vystavené veľmi častému používaniu napr. v školách, nemocniciach, hoteloch, kanceláriách a pod.